Epilacja laserowa

bezbolesna i bezpieczna

Epilacja

SHR

SHR, czyli Super Hair Removal, to najnowsza metoda usuwania włosów, która łączy w sobie zarówno technologię laserową jak i właściwości światła pulsującego, dzięki temu zabieg depilacji charakteryzuje się większą skutecznością w usuwaniu jasnych włosów.

W tej technologii możemy również wykonywać zabiegi na ciemniejszej karnacji, bez bolesnych odczuć podczas zabiegu. Według najnowszych badań, technologia In Motion polegająca na wolniejszym, ale dłuższym ogrzewaniu, jest znacznie bardziej efektywne niż wysoka moc i krótki czas nagrzania skóry. W naszej technologii bezpieczne niszczenie włosa odbywa się za pomocą kilkukrotnego dostarczenia do jego wnętrza niewielkiej dawki energii.

W epilacji SHR in Motion najważniejsza jest ochrona skóry, dzięki czemu nasze zabiegi są przyjemne i całkowicie bezbolesne. 

Efekty epilacji

przed/po

1b 2b
1a 2a
3a 3b
4a 4b
5a 5b

* by osiągnąć efekty, polecamy wykonanie serii zabiegów
** seria zabiegów dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danego organizmu
*** specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy pakiety zabiegów, w których cena obniżona jest nawet -40% za pojedynczy zabieg

Epilacja SHR:

Zabiegi epilacji w Bellinic możesz opłacić online za pośrednictwem tej strony www, po dokonaniu transakcji skontaktujemy się z Tobą by umówić dogodny termin wizyty.