O nas

Bellinic

Opieka i bezpieczeństwo

Staramy się by każda z naszych klientek czuła się w 100% zaopiekowana i zdecydowana na zabieg, dlatego zawsze przez usługą udzielamy konsultacji.

Spektakularne efekty

Utrzymujące się efekty naszych zabiegów u klientek z powodzeniem sprawiają, że spotykamy się ponownie by wykonać inną usługę.

W zgodzie z naturą

Znajomość anatomii ciała i sprzętu jakim dysponujemy pozwalają nam z łatwością oszacować potrzeby. Zabiegi dopasowujemy pod naturalne predyspozycje każdej klientki.

Klinika beauty

w centrum warszawy

Oferujemy szeroką gamę zabiegów na ciało i twarz a także skórę głowy oraz włosy.   Jesteśmy specjalistami w BEZBOLESNEJ i TRWAŁEJ epilacji ciała. W naszych gabinetach znajdziecie zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry głowy i włosów,  kosmetologii estetycznej , a także zabiegi na skórę twarzy i ciała.

Powstaliśmy z myślą o Was, o klientkach i klientach, którzy cenią sobie wygodę, nie inwazyjność i  skuteczność zabiegów kosmetycznych.  Znajdziesz nas w dogodnej lokalizacji przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie dzięki czemu dojazd z każdej części miasta będzie bezproblemowy ( Metro Politechnika ; przystanek Plac Zbawiciela). 


zabiegi
zabiegi