Fale radiowe

Zabiegi na twarz i na ciało

IMG_0782-1024x683IMG_0782-1024x683
IMG_0804-683x1024IMG_0804-683x1024

Fale radiowe na twarz (RF)

Poznaj zabieg

Radiofrekwencja, czyli fale radiowe to nieinwazyjny lifting skóry. Odmładzanie skóry przy użyciu fal radiowych RF idealnie sprawdza się na skórze twarzy, szyi i dekoltu. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod w walce z następstwami starzenia się skóry. Jest to metoda, która w rewelacyjny sposób wykorzystuje naturalne możliwości regeneracji naszego organizmu, stymulując wytwarzanie większej ilości kolagenu i elastyny.  Produkcja ich znacząco zmniejsza się już po 25 roku życia a regularne pobudzanie skóry pozwala na utrzymanie produkcji kolagenu i elastyny na wysokim poziomie, dzięki czemu skóra jest jędrna, promienna i gładka.

Zalecamy wykonywanie zabiegów na twarz+szyja+dekolt, taki pełen zabieg gwarantuje   równomierne:

 1. spłycenie zmarszczek w okolicy oczu, 
 2. cofnięcie zmarszczek grawitacyjnych,
 3. zmniejszenie bruzd nosowo-wargowych,
 4. likwidację zmarszczek ” palacza”,  
 5. zmniejszenie blizn potrądzikowych,
 6.  spłycenie obręczy Wenus,
 7. liftinguje skórę twarzy – linia żuchwy, podbródek, 
 8. poprawe nawilżenie skóry oraz wyrównanie kolorytu.

 

Zabieg ten należy wykonać w zalecanej serii, aby osiągnąć spektakularne efekty. Należy również pamiętać aby po zakończonej serii również wykonywać zabiegi Fal Radiowych np. co 6-8 tygodni, aby jak najdłużej podtrzymać efekty osiągnięte podczas wykonywania serii zabiegów. 

* by osiągnąć efekty, polecamy wykonanie serii zabiegów
** seria zabiegów dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danego organizmu
*** specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy pakiety zabiegów, w których cena obniżona jest nawet 30% za pojedynczy zabieg

Fale radiowe na ciało (RF)

Poznaj zabieg

Technologia fal radiowych to wszechstronna metoda stymulacji skóry do naturalnej regeneracji, która umożliwia pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych okolic (szczególnie polecamy na te partie, które są oporne na ćwiczenia lub stosowaną dietę). przyspieszając metabolizm komórek tłuszczowych jak również, przywraca dawną jędrność i elastyczność skóry.

Dzięki ich dobroczynnym działaniom, Fale Radiowe RF to również fantastyczny sposób na ujędrnienie ciała a także na pozbycie się rozstępów czy blizn.

Regularnie wykonywane zabiegi stymulują organizm do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, które po 25 roku życia bardzo spowalniają. Produkcja kolagenu i elastyny pomaga przywrócić zniekształconej tkance tłuszczowej prawidłową strukturę, dzięki czemu cellulit znika. Są to dwa czynniki NIEZBĘDNE do odbudowy skóry.

Zabieg Fal Radiowych RF zalecamy na:

 • miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową 
 • zmarszczki i wiotkość skóry ramion, dekoltu, dłoni, brzucha, pośladków oraz ud
 •  blizny oraz rozstępy – zarówno te spowodowane zmianami hormonalnymi oraz mechanicznym rozciągnięciem skóry
 • cellulit 
 • utrata jędrności lub objętości skóry np. odchudzaniu, po zabiegach chirurgicznych lub w naturalnych procesach utraty jędrności i objętości skóry z wiekiem 
 
Zabieg RF na ciało trwa 30 – 60 minut, w zależności od wybranej partii : brzuch, boczki, pośladki, wewnętrzna lub zewnętrzna strona ud, ramiona. 

Najlepsze efekty osiągane są przy wykonaniu całej serii zabiegów. Zapraszamy do skorzystania z ZAPROSZENIA na pierwszy zabieg Fal Radiowych RF za 49 złotych. 

* by osiągnąć efekty, polecamy wykonanie serii zabiegów
** seria zabiegów dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danego organizmu
*** specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy pakiety zabiegów, w których cena obniżona jest nawet 30% za pojedynczy zabieg

IMG_0758-683x1024IMG_0758-683x1024
IMG_0741-1024x683IMG_0741-1024x683

Sprawdź również:

E-light

Terapia odmładzająca E-light, to zabieg intensywnie stymulujący naszą skórę do naturalnych procesów regeneracji. 

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa, jest to zabieg, który polega na w pełni kontrolowanym złuszczaniu rogowej warstwy naskórka.

Peeling kawitacyjny

Peeling Kawitacyjny, to całkowicie bezinwazyjny i w pełni bezpieczny zabieg polegający na usunięciu martwych komórek naskórka.

Liposukcja

Liposukcja kawitacyjna inaczej zwana Liposukcją Ultradźwiękową, to metoda usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości.

Presoterapia

Leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków.

Lipolaser

Lipo Laser tzw. zimnym laserem inaczej Termolaser Multidiodowy z Limfostymulatorem,  to urządzenie które działa jedynie na komórki tłuszczowe redukując ich zawartość i objętość.