Lipo laser

Zabiegi na twarz i na ciało

IMG_0872-1024x683IMG_0872-1024x683

Termolaser

Multidiodowy

 Lipo Laser tzw. zimnym laserem inaczej Termolaser Multidiodowy z Limfostymulatorem,  to urządzenie które działa jedynie na komórki tłuszczowe redukując ich zawartość i objętość. 

Efekty tego zabiegu można porównać do procesu suszenia winogron, które zamieniają się w rodzynki – komórka tłuszczowa pod wpływem Lipo Lasera zostaje “wysuszona” ze swojej zawartości, dzięki czemu wielkość tkanki tłuszczowej ulega widocznemu zmniejszeniu. 

Ogromną zaletą Lipo Lasera jest to, że można go stosować wszędzie tam, gdzie mamy nagromadzony nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w tradycyjny sposób. Lipo Laser pozwala na dowolne modelowanie sylwetki zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Efekty widać już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym, w trakcie kolejnych sesji efekty narastają. Ilość zabiegowa jest uzależniona od grubości tkanki tłuszczowej. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując 2-3 zabiegi w tygodniu – sprawdź naszą ofertę pakietową, gdzie znajdziesz idealne połączenie dla zmaksymalizowania efektów. 

Najlepsze efekty osiągane są przy wykonaniu całej serii zabiegów. Zapraszamy do skorzystania z ZAPROSZENIA na pierwszy zabieg Lipo Lasera za 49 złotych.  

* by osiągnąć efekty, polecamy wykonanie serii zabiegów
** seria zabiegów dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danego organizmu
*** specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy pakiety zabiegów, w których cena obniżona jest nawet 30% za pojedynczy zabieg

Sprawdź również:

Fale radiowe

Radiofrekwencja, czyli fale radiowe to nieinwazyjny lifting skóry. Odmładzanie skóry przy użyciu fal radiowych RF sprawdza się na wielu obszarach ciała i twarzy.

E-light

Terapia odmładzająca E-light, to zabieg intensywnie stymulujący naszą skórę do naturalnych procesów regeneracji. 

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa, jest to zabieg, który polega na w pełni kontrolowanym złuszczaniu rogowej warstwy naskórka.

Peeling kawitacyjny

Peeling Kawitacyjny, to całkowicie bezinwazyjny i w pełni bezpieczny zabieg polegający na usunięciu martwych komórek naskórka.

Liposukcja

Liposukcja kawitacyjna inaczej zwana Liposukcją Ultradźwiękową, to metoda usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości.

Presoterapia

Leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków.