Liposukcja

Zabiegi na twarz i na ciało

IMG_0859-683x1024IMG_0859-683x1024
IMG_0846-1024x683IMG_0846-1024x683

Liposukcja kawitacyjna

/ Ultradźwiękowa

Liposukcja kawitacyjna inaczej zwana Liposukcją Ultradźwiękową, to metoda usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości . Ultradźwięki od ponad 20 lat używane są z powodzeniem zarówno w medycynie leczniczej, estetycznej, jak i w kosmetologii. Wiązka dźwięków używana przy usuwaniu  komórek tłuszczowych jest tak przystosowana, że  zabieg nigdy nie powoduje bólu oraz skutków ubocznych.Szczególnie dobre efekty przynosi ona osobom cierpiącym na otyłość miejscową.

 Zabieg umożliwia uszczuplenie pokładów tkanki tłuszczowej tam, gdzie jest to niewykonalne sposobami klasycznymi – aktywnością fizyczną i dietą. Jednak należy pamiętać, że liposukcja kawitacyjna nie jest jedną z metod leczenia nadwagi, a zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu ukształtowanie upragnionej sylwetki. Utratę centymetrów widać natychmiast po pierwszym zabiegu a różnicę w jędrności i napięciu skóry widać już w trakcie zabiegu.

Korzyści oraz efekty zabiegu:

  • usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej
  • efekt widoczny natychmiast po zabiegu (utrata cm w obszarze zabiegowym)
  • wyszczuplenie i wymodelowanie ciała
  • ujędrnianie skóry
  • odżywienie ciała i zwiększenie jego elastyczności
  • zredukowanie cellulitu
  • stymulację krążenia
  • pobudzenie procesów metabolicznych
 

Najlepsze efekty osiągane są przy wykonaniu całej serii zabiegów. Zapraszamy do skorzystania z ZAPROSZENIA na pierwszy zabieg Liposukcji Kawitacyjnej  za 49 złotych. 

* by osiągnąć efekty, polecamy wykonanie serii zabiegów
** seria zabiegów dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danego organizmu
*** specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy pakiety zabiegów, w których cena obniżona jest nawet 30% za pojedynczy zabieg

Sprawdź również:

Fale radiowe

Radiofrekwencja, czyli fale radiowe to nieinwazyjny lifting skóry. Odmładzanie skóry przy użyciu fal radiowych RF sprawdza się na wielu obszarach ciała i twarzy.

E-light

Terapia odmładzająca E-light, to zabieg intensywnie stymulujący naszą skórę do naturalnych procesów regeneracji. 

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa, jest to zabieg, który polega na w pełni kontrolowanym złuszczaniu rogowej warstwy naskórka.

Peeling kawitacyjny

Peeling Kawitacyjny, to całkowicie bezinwazyjny i w pełni bezpieczny zabieg polegający na usunięciu martwych komórek naskórka.

Presoterapia

Leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków.

Lipolaser

Lipo Laser tzw. zimnym laserem inaczej Termolaser Multidiodowy z Limfostymulatorem,  to urządzenie które działa jedynie na komórki tłuszczowe redukując ich zawartość i objętość.