6 lub 8 Etapowe Oczyszczanie Wodorowe

Zabiegi na twarz i na ciało

6 lub 8 Etapowe Oczyszczanie Wodorowe

Dzięki odpowiednio dopasowanej głowicy do indywidualnych potrzeb skóry, znacznie zmniejszamy grubość warstwy rogowej naskórka a to ułatwia absorbcję substancji aktywnych w stosowanych kosmetykach, zarówno tych bezpośrednio po zabiegu jak również podczas domowej pielęgnacji. Zabieg zakończony jest maską algową.

Zabieg przeznaczony jest dla skóry normalnej, mieszanej jak również problematycznej.  Dla skóry wrażliwej, suchej czy naczynkowej polecamy delikatniejszy zabieg Peeling Kawitacyjny.

Sprawdź również:

Fale radiowe - RF

Radiofrekwencja, czyli fale radiowe to nieinwazyjny lifting skóry. Odmładzanie skóry przy użyciu fal radiowych RF sprawdza się na wielu obszarach ciała i twarzy.

Kryształowe Odmładzanie

Terapia odmładzająca E-light, to zabieg intensywnie stymulujący naszą skórę do naturalnych procesów regeneracji. 

Zabieg możemy wykonywać zarówno na skórę twarzy ja i skórę ciała.

Oczyszczanie Wodorowe

Oczyszczanie Wodorowe to aż 6 lub 8 etapów zabiegu polegający na dokładnym  oczyszczeniu oraz rewitalizacji skóry twarzy.

Liposukcja Kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna inaczej zwana Liposukcją Ultradźwiękową, to metoda usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości.

Jest to BEZBOLESNY sposób na pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej.

Presoterapia

Leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków.

Lipolaser

Lipo Laser tzw. zimnym laserem inaczej Termolaser Multidiodowy z Limfostymulatorem,  to urządzenie które działa jedynie na komórki tłuszczowe redukując ich zawartość i objętość.