Oczyszczanie Wodorowe

Zabiegi na twarz i na ciało

Oczyszczanie Wodorowe

Dzięki odpowiednio dopasowanej głowicy do indywidualnych potrzeb skóry, znacznie zmniejszamy grubość warstwy rogowej naskórka a to ułatwia absorbcję substancji aktywnych w stosowanych kosmetykach, zarówno tych bezpośrednio po zabiegu jak również podczas domowej pielęgnacji. Zabieg zakończony jest maską algową.

Zabieg przeznaczony jest dla skóry normalnej, mieszanej jak również problematycznej.  Dla skóry wrażliwej, suchej czy naczynkowej polecamy delikatniejszy zabieg Peeling Kawitacyjny.

Sprawdź również:

Fale radiowe

Radiofrekwencja, czyli fale radiowe to nieinwazyjny lifting skóry. Odmładzanie skóry przy użyciu fal radiowych RF sprawdza się na wielu obszarach ciała i twarzy.

E-light

Terapia odmładzająca E-light, to zabieg intensywnie stymulujący naszą skórę do naturalnych procesów regeneracji. 

Peeling kawitacyjny

Peeling Kawitacyjny, to całkowicie bezinwazyjny i w pełni bezpieczny zabieg polegający na usunięciu martwych komórek naskórka.

Liposukcja

Liposukcja kawitacyjna inaczej zwana Liposukcją Ultradźwiękową, to metoda usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości.

Presoterapia

Leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków.

Lipolaser

Lipo Laser tzw. zimnym laserem inaczej Termolaser Multidiodowy z Limfostymulatorem,  to urządzenie które działa jedynie na komórki tłuszczowe redukując ich zawartość i objętość.