Peeling kawitacyjny

Zabiegi na twarz i na ciało

Bezinwazyjny

i bezpieczny

Peeling Kawitacyjny, to całkowicie bezinwazyjny i w pełni bezpieczny zabieg polegający na usunięciu martwych komórek naskórka oraz wszelkich zanieczyszczeń znajdujących się na naszej skórze za pomocą ultradźwięków.  Dzięki swojej delikatności ten zabieg jest bezpieczny dla osób w każdym wieku. Kawitacja w widoczny sposób poprawia skan skóry, zarówno cery wrażliwej, naczynkowej, suchej, normalnej, mieszanej czy też problematycznej. Nie wymaga specjalnego przygotowania przed zabiegiem.

Następstwem oczyszczenia skóry za pomocą peelingu kawitacyjnego jest sonoforeza, która wtłacza w głębsze warstwy naskórka substancje odżywcze. Zabieg zakończony jest maską algową.

* by osiągnąć efekty, polecamy wykonanie serii zabiegów
** seria zabiegów dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danego organizmu
*** specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy pakiety zabiegów, w których cena obniżona jest nawet 30% za pojedynczy zabieg

Sprawdź również:

Fale radiowe

Radiofrekwencja, czyli fale radiowe to nieinwazyjny lifting skóry. Odmładzanie skóry przy użyciu fal radiowych RF sprawdza się na wielu obszarach ciała i twarzy.

E-light

Terapia odmładzająca E-light, to zabieg intensywnie stymulujący naszą skórę do naturalnych procesów regeneracji. 

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa, jest to zabieg, który polega na w pełni kontrolowanym złuszczaniu rogowej warstwy naskórka.

Liposukcja

Liposukcja kawitacyjna inaczej zwana Liposukcją Ultradźwiękową, to metoda usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości.

Presoterapia

Leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków.

Lipolaser

Lipo Laser tzw. zimnym laserem inaczej Termolaser Multidiodowy z Limfostymulatorem,  to urządzenie które działa jedynie na komórki tłuszczowe redukując ich zawartość i objętość.